ELA   +48 695 733 222    |      GRZESIEK   +48 693 861 595    |      info@oniadive.pl

kursy

Zima najczęściej kojarzy nam się z nartami i snowboardem - to tylko stereotypy!
Pod woda też jest pięknie, a 
teraz nawet jest szczególnie ciekawie ze względu na wizurę no i nie ma tłumów! Wystarczy zrobić kurs do nurkowania w suchym skafandrze i droga do podwodnego zwiedzania stoi otworem :-) 
Zmarzluchy coraz częściej w poszukiwaniu ciepła wyjeżdżają do ciepłych krajów, niejednokrotnie w poszukiwaniu atrakcyjnego nurkowania. 
Zapraszamy do indywidualnego kontaktu w sprawie prowadzenia indywidulanych kursów

Specjalizacje nurkowe

Specjalizacje nurkowe PADI to kursy rozwijające twoje umiejętności potrzebnych do nurkowania w specyficznych warunkach. Są one równie ważne jak kolejne stopnie nurkowe. To dzięki nim nauczysz się również nowych umiejętności. Do wyboru jest wiele różnych specjalizacji PADI, np.: nurkowanie wrakowe, głębokie, w suchym skafandrze, na wzbogaconym powietrzu (NITROX), doskonała pływalność, jaskiniowe, pod lodem, podwodna nawigacja, czy chociażby projekt AWARE.

Będąc instruktorami następujących specjalizacji zapraszamy do udziału w kursach:

- nurkowanie głębokie - przygotowujące do nurkowania do głębokości 40 metrów (teoria i 4 nurkowania w tym jedno wyjazdowe do HERMANIC)

- nurkowanie wrakowe - przygotowujące do nurkowania na wrakach (teoria i 4 nurkowania)

- nurkowanie w suchym skafandrze - przygotowujące do nurkowania w suchym skafandrze (teoria, jedne zajęcia basenowe i 2 nurkowania)

- nurkowanie na wzbogaconym powietrzu - przygotowujące do nurkowania z mieszanka NITROX do 40% zawartości tlenu (teoria i 2 nurkowania)

- wystrzeliwanie bojki powierzchniowej DSMB - przygotowujący do sytuacji związanych z użyciem bojki powierzchniowej /sygnalizacyjnej (teoria                                                                                                    i 2 nurkowania)

- nurkowanie ze skuterem DPV - przygotowujące do nurkowania ze skuterem (teoria i 2 nurkowania)

- doskonała pływalność - uzupełniający wiedzę oraz doskonalący umiejętności związane z pływalnością (teoria i 2 nurkowania)Aktualnie nie mamy ustalonego terminu.
Chcesz się zapisać? Zapytaj o najbliższy kurs